• slide2

  Yaşasın Yapınız
  Yıllarca

 • gropor

  Grofenle Yalıtım
  Geleceğe Yatırım

 • slide1

  Yapının Kimyasındaki
  Kalite

 • grocolor

  Yıllarca Yaşayan
  Renkler

GROKIM FUGA PR Derz Koruyucu
grokimfugapr

Tanım

Akrilik esaslı derz koruyucu malzemesidir.

Teknik Özellikler

Görünüm Beyaz likit
Sarfiyet Miktarı 0.100-0.150 kg/m2
Kuruma Süresi 2 saat (20 °C)
Bitmiş Film Görüntüsü Şeffaf film
Toksite Toksit değil

* Yüzeyin emiciliğine ve ortam ısısına bağlı olarak. * Yukarıda belirtilen değerler +23 °C ve %50 bağıl nem için geçerlidir. Yüksek sıcaklıklarda süre kısalır, düşük sıcaklıklarda süre uzar.

Kullanım Alanları

İç ve dış mekanlarda, sık temizlenen yüzeylerde, uygulanan derz dolgu malzemesinin rengini, yapısını koruması ve uzun ömürlü olması için uygulanır.

AVANTAJLAR

Uygulaması kolay, kullanıma hazır.

YÜZEY HAZIRLAMA

KULLANIM TALİMATLARI

Uygulamadan önce, derzler mutlaka tozdan ve nemden arındırılmalıdır. Derz dolgu malzemesi uygulandıktan sonra en az 48 saat sonra 1 saat ara ile 2 kat olarak, derz genişliğine uygun bir fırça ile derzlere uygulanır.

Uygulama sırasında derzlerin dışına taşırmamalıdır. Taşan kısımlar varsa hemen temizlenmelidir.Bu değerler 20 °C yüzey ve ortam sıcaklığı için geçerlidir. Düşük sıcaklıklarda süre uzar, yüksek sıcaklıklarda süre kısalır.

AMBALAJ

1kg plastik bidon

DEPOLAMA VE RAF ÖMRÜ

Açılmamış orijinal ambalajında, serin ve kuru ortamda, üst üste en fazla 3 şişe konulmalıdır. Raf .mrü uygun depolama koşullarında üretim tarihinden itibaren 12 aydır. Güneşten ve dondan koruyunuz.

GÜVENLİK KURALLARI

Kullanım esnasında eldiven kullanılmalıdır. Temas halinde temas eden bölge bol su ile yıkanmalıdır. Yutulması halinde derhal doktora başvurulmalıdır.