• slide2

  Yaşasın Yapınız
  Yıllarca

 • gropor

  Grofenle Yalıtım
  Geleceğe Yatırım

 • slide1

  Yapının Kimyasındaki
  Kalite

 • grocolor

  Yıllarca Yaşayan
  Renkler

GROKIM LIQUID AC Akrilik Esaslı Elastik Su Yalıtım Malzemesi
asd3

Tanım

Akrilik esaslı tek bileşenli U.V dayanımlı teras, prekast, çatı ,saçak baca dipleri, dere ve dış cephelerde uygulanan kullanıma hazır süper elastik su yalıtım malzemesidir.

Teknik Özellikler

Görünüm Beyaz renkli sıvı
Karışım Oranı 20 kg
Sayfiyat Miktarı 1,5 kg / dm(1 mm kalınlık için)
Uygulama Sıcaklığı +5°C + 35 °C arası
Katlar Arası Bekleme 5-6 saat
Toksite Toksit değil
Kullanıma Alma Süresi 4-7 gün
Esneklik Çok iyi
Uygulama Dikey 2 kat / Yatay 3 kat

Kullanım Alanları

Beton, sıva, çimento, levha, galvaniz, çinko, alüminyum, pvc, polyester, ahşap kaplı eğimli çatı ve teras yalıtımında binaların dış cephelerinin su yalıtımında kullanılır.

AVANTAJLAR

Kullanıma hazır fırça veya rulo ile kolayca uygulanabilen süper elastik, mükemmel su buharı geçirgenliğine sahip, U.V. dayanımlı, boyanabilen ve donama-çözünme döngüsüne dayanıklıdır.

YÜZEY HAZIRLAMA

Uygulama yapılacak yüzey temiz ve kuru olmalı, yapışmayı engelleyecek gevşek yüzeylerden ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Çatlak ve boşluklar 2 cm genişlik ve derinliğe kadar kazınarak gevşek parçalardan temizlenmelidir. Çapı büyük olan deliklerde önce deliğin çevresi kapatılır ve delik boyutu küçültülür.

KULLANIM TALİMATLARI

Uygulama yapılacak yüzeyler sağlam ve aderansı azaltacak kalıp yağı, kir, boya ve çimento şerbeti vb. maddelerden arındırılma-lıdır. Uygulama öncesi yüzeye astar olarak 1’e 4 oranında su ile seyreltilerek uygulanır. ikinci kat su ile karıştırılmadan uygulanmalıdır. Uygulamaya başlamadan önce GROKiM LIQUID AC iyice karıştırılmalıdır. Fırça veya rulo ile yatayda üç kat, dikeyde iki kat uygulayınız. Katlar arasında sıcaklığa bağlı olarak (20 °C) 4 saat bekleyiniz.

Çatlaklar birleşim yerleri köşe ve kenarlar birinci kat uygula-masından sonra 165 gr’lık uygun su yalıtım filtresi ile destek-lemelidir. Uygulama yüzeyler ilk 24 saat yağmur ve dondan korunmalıdır. Üzerinde yürünmesi gereken yüzeylerde önlem alınmalıdır. Islak ve nemli yüzeylere uygulanmaz. Ürünü dondan koruyunuz.

UYARI: GROKiM LIQUID AC su deposu, yüzme havuzu ve temel yalıtımı için uygun değildir.

AMBALAJ

20 kg’lık plastik kova.

DEPOLAMA VE RAF ÖMRÜ

Açılmamış orijinal ambalajında uygun depolama koşullarında üretim tarihinden itibaren 12 aydır.

GÜVENLİK KURALLARI

Kullanım esnasında eldiven kullanılmalıdır. Temas halinde temas eden bölge bol su ile yıkanmalıdır. Yutulması halinde derhal doktora başvurulmalıdır.