• slide2

  Yaşasın Yapınız
  Yıllarca

 • gropor

  Grofenle Yalıtım
  Geleceğe Yatırım

 • slide1

  Yapının Kimyasındaki
  Kalite

 • grocolor

  Yıllarca Yaşayan
  Renkler

GROKIM MORTAR CL Harç ve Beton Sökücü
grokimmortarcl

Tanım

Yüzey aktif maddeler içeren harç ve çimento temizleyicidir.

Teknik Özellikler

Görünüm Beyaz
Sarfiyet Miktarı 0.150-0.200 kg/m2
Kuruma Süresi 1 saat (20 °C)
Bitmiş Film Görüntüsü Şeffaf film
Toksite Toksit değil

* Yüzeyin emiciliğine ve ortam ısısına bağlı olarak. * Yukarıda belirtilen değerler +23 °C ve %50 bağıl nem için geçerlidir. Yüksek sıcaklıklarda süre kısalır, düşük sıcaklıklarda süre uzar.

Kullanım Alanları

Yüzeylerde harç, derz dolgusu gibi çimento bazlı ürünlerin kalıntılarının temizlenmesinde kullanılır.

AVANTAJLAR

Uygulaması kolay, kullanıma hazır.

YÜZEY HAZIRLAMA

KULLANIM TALİMATLARI

Uygulanırken mutlaka koruyucu gözlük ve eldiven kullanılmalıdır. Uygulanacak yüzeyin kirlilik durumuna göre 1/1 – 1/4 (ürün/su) oranında su ile inceltilmelidir. Uygulama yapılacak yüzeye yeterli miktarda dökülür.

2-3 dk beklenir. Sünger, rulo ve spatula ile temizlenir. Çok kirli bölgelerde ürün direkt kullanılabilir. Uygulama sonrası yüzey bol su ile yıkanmalıdır. Bu değerler 20 °C yüzey ve ortam sıcaklığı için geçerlidir. Düşük sıcaklıklarda süre uzar, yüksek sıcaklıklarda süre kısalır.

AMBALAJ

1 kg plastik bidon

DEPOLAMA VE RAF ÖMRÜ

Kuru, havalandırmalı ve serin yerde depolanmalıdır. 5 ile 40 derece sıcaklıkta muhafaza edilmeli, ambalajı sıkıca kapatılmalıdır. Raf .mrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

GÜVENLİK KURALLARI

Asidik özellikte olduğundan iyi havalandırılmış alanlarda uygulanmalıdır. El, yüz, göz temasından kaçınılmalıdır. Kullanım esnasında maske ve eldiven kullanılmalıdır. Temas halinde temas eden bölge bol su ile yıkanmalıdır. Gerekmesi durumunda derhal doktora başvurulmalıdır.