• slide2

  Yaşasın Yapınız
  Yıllarca

 • gropor

  Grofenle Yalıtım
  Geleceğe Yatırım

 • slide1

  Yapının Kimyasındaki
  Kalite

 • grocolor

  Yıllarca Yaşayan
  Renkler

GROFEN’DEN TÜRKİYE’NİN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN ÖDÜL

Türkiye’nin Yüzünü Güldüren Kalite Ödülü

Grofen İleri Yapı Teknolojileri İzolasyon Mad.San.ve Tic. A.Ş., Uluslararası Kalite Ödülü’ne (International Trophy for Quality) layık görüldü.

İsviçre’nin Cenevre kentinde 38’ncisi düzenlenen Uluslararası Kalite Ödülü / International Trophy for Quality’nin (Yeni Milenyum Ödülü / New Millenium Award) töreni 18 Ekim 2010 tarihinde düzenlendi. Trade Leader’s Club’ın işbirliği ile verilen ödül 112 ülkeden 7 bin üye firmanın verdiği bilgilerle sahibine ulaşıyor. Ödülün amacı; ürünleri ve hizmetleri ile yıl boyunca “küresel takdire değer görülen” bir sanayi markasını diğerlerinden ayırt etmek. Bu ödüle 2010 yılında Ankara merkezli Grofen layık görüldü.

Cenevre’deki İntercontinantal Otel’de düzenlenen ödül törenine, dünyanın önde gelen ticaret yetkilileri ile diplomatlar katıldı. Grofen adına ödülü Genel MüdürBülent Uğur Dertsiz, Trade Leader’s Club’s Başkanı M. Antonio ile Türkiye Birleşmiş Milletler Dünya Ticaret Merkezi Daimi Temsilcisi Büyükelçi Bozkurt Aran‘dan aldı. Genel Müdür Bülent Uğur Dertsiz’e ayrıca kendi işlerinin kişisel takdiri olarak ‘Ticari Mükemmeliyet’ alanında da bir altın madalya verildi.

Gün Gruba bağlı olarak kurulan Grofen İnşaat alanında 25 yıllık bir birikim sonucu olarak hayat buldu. Grofen, 2008 yılında kurulan ve yeni sayılabilecek bir firma olmasına karşın, aldığı ödüller ve getirdiği yeniliklerle sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline geldi. Fiziksel olanakları, çağdaş üretim kadrosu ve son teknoloji ürünü makine parkıyla Grofen, çevreye duyarlı politikalarla kendi alanında fark yarattı.

GROFEN, hızla sürdürdüğü AR-GE faaliyetleri sayesinde EPS, Yapı Kimyasalları ve Boya Grubunda yer alan 120’nin üzerinde ürününün kalite standartlarını her geçen gün arttırdı ve buna paralel olarak ürün maliyetlerini minimize edecek yöntemler belirledi. Grofen, sektörde her gün değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve ekonomik çözümleri yaratmak için çaba gösteriyor.

Grofen, kalitesini hem aldığı ödüller hem de TSE belgeleriyle ispatladı. Grofen, Cenevre’de verilen Uluslararası Kalite Ödülü’nün yanı sıra Türkiye’de de Tüketici Akademisi tarafından 15 Mart 2010 tarihinde “Kalitesine En Çok Güvenilen Marka” ödülüne layık görülmüştü.