• slide2

  Yaşasın Yapınız
  Yıllarca

 • gropor

  Grofenle Yalıtım
  Geleceğe Yatırım

 • slide1

  Yapının Kimyasındaki
  Kalite

 • grocolor

  Yıllarca Yaşayan
  Renkler

Kurumsal

kurumsal_logoYapı sektörünün içinden gelen ve 25 yıllık inşaat deneyiminin bir ürünü olan “GROFEN İLERİ YAPI TEKNOLOJİLERİ İZOLASYON MADENCİLİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.” fiziksel olanakları, çağdaş üretim kadrosu, teknolojik üretim programları ve çevreye duyarlı politikasıyla, kuruluşunun ilk yılından itibaren sektöründe fark yaratmayı hedeflemektedir.

GROFEN, üretimden uygulama alanlarına kadar ileri teknolojiyi, kaliteyi, ekonomik hizmet anlayışını ve çevreye duyarlı olmayı amaç edinmektedir. Ürün kalitesini teknoloji ile birleştirip, örnek üretici konumunda yer alarak adını zirveye taşımayı hedeflemektedir.

GROFEN, hızla sürdürdüğü AR-GE faaliyetleri sayesinde EPS, Yapı Kimyasalları ve Boya Grubunda yer alan yüzelliye yakın ürününün kalite standartlarını her geçen gün artırmakta ve buna paralel olarak ürün maliyetlerini minimize edecek yöntemler belirlemektedir.

Doğaya dost üretim anlayışıyla; yapınızdaki rahatlığı en önemli değer olarak temel alan GROFEN, siz müşterilerinin her geçen gün değişen ve gelişen ihtiyaçlarına cevap vermek, en hızlı çözümle birlikte en uygun ürünü sunmak konusunda kendisini sorumlu hissetmektedir.

Hizmet ettiği sektörü bir aile olarak kabul eden GROFEN, bu ailenin bireylerine doğru ve kaliteli malzeme kullanımındaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etmektedir.

Gelecek kuşaklara daha güzel bir çevre bırakmak dileğiyle, sektörün her zaman hizmetinde olduğumuzu saygılarımızla arz ediyoruz.